Simge Akdağ’ın Kaleminden

Hayata açılan penceremden uzaklaşırken,aklıma açılan son kapıdan geçiriyorum seni.
En derin sevgilerimi ağırladığım,kapısını geleceğimle mühürlediğim en güzel anılarım arasında, hatırlanınca yüz güldüren temiz bir mazisin şimdi.
Bir kaç gün önce nasıl gülücükler karşılardı seni, yarın hatırladığımda aynı gülücükler eşlik edicek hatırana. Umarım sana anımsamaya değer tek bir an hediye edebilmişimdir. Zira bende epey fazla hediyen var.
Hediye demişken, hayat en güzel hediyedir ya insana hayalini kurduğu hediyeyi alan bir çocuktum seninle.Nereden bilebilirdim ki hayalini kuramayacağım hediyeler alacağımı.
Nereden bilebilirdim ki sonu olmayan bir güzelliğe kavuşacağımı.
Sen gittin ya tüm gidişlerin içinden en kalınası olan bu olsa gerek. Gidişinle hayatıma kocaman bir iz bırakıpta gittin. Kalabildiğin bir insanın en içten dilekleriyle gittin.
Kalabildiğim bir yüreğin sıcaklığını yanına alarak gittim.
Sen giderken beni de benden alıp gittin.ben seni en derinden en güzel şekilde sevdim halada kalbimin en güzel yerinde en özel insansın ve ben seni hala seviyorum sevdiğini söylemek yürek ister derler ben yürekten her gün kendime de başkalarına da seni sevdiğimi söyleyebiliyorum.
Senin için senden de gidiyorum ve mutlu ol istiyorum.
Benim yaşadığım bu acının hiç bir zaman senin hayatında yeri olmasın çok sev çok sevil istiyorum.
Hayatıma giripte bana kocaman bir anlam kattığın için sevmenin aşkın ne demek olduğunu yaşattığın için teşekkür ederim. 
Bugün gelsen ve yarın gidecek olacağını bilsem gene sana yenilir geri gelirim Ama ne sen geleceksin ne de ben sana dönebilicem.
Hayat acımasız… Giden candan gitti.
Sen gittin ve canımdan can gitti…

orum yapılmış

Yorum Yazın

Navigate
%d blogcu bunu beğendi: