Denebunu : Ücretsiz Ürün Deneyimi

Özellikle biz kadınlar için keşfetmek, henüz piyasaya sürülmemişken yeni ürünleri ilk deneyimleyenlerden olmak, satın almadan önce ürünleri deneme şansı bulmak, yorumlamak ve yorumlarımızı paylaşmak büyük önem taşıyor.
Fikirlerimize önem verildiğini hissettiğimiz zaman daha mutlu olduğumuz aşikar.

Youtuberların ‘Markalardan Gelen Paketleri Açıyorum’ videoları ve bloggerların -kendimi es geçiyorum- ‘Ürün Yorumları’ yazılarından sonra içlenip, bir köşeye çekilip bize de ücretsiz ürün gelmesini talep ettiğimiz bir çok zaman var. Ancak artık youtuber ve blogger olmanıza gerek duymadan size her ay düzenli kutular göndererek ürünleri deneyip, deneyimlerinizi paylaşmanızı sağlayan bir şirket var!
Üstelik tamamen ücretsiz. Bu ay dördüncü denebunu kutum elime ulaştı. Aylar önce internette gezerken denk geldiğim bu fikir önceleri ‘o kadar üye varken bana sıra gelmez’ düşüncesi oluştursa da yanıldığımı farkettirecek kadar ürün deneme ve yorumlama şansım oldu. Bende bu deneyimleri sizlerle paylaşmak istedim!

Denebunu her ay deneme boy ürünlerden oluşan kutuları hiçbir ücret talep etmeden ürünleri denedikten sonra yorumlamak şartıyla evinize gönderen bir firma.
Kargo ücreti dahi talep etmeden deneme boy ürünleri denemeniz için size ulaştıran Denebunu bir çok marka ile iş ortaklığı yaparak, bu markaların hedefledikleri kitlelerle iletişim kurmalarını sağlıyor. Markaların kriterlerine uygun olarak doldurulan profillere ürünler gönderiliyor ve hedeflenen kitlenin yaptığı yorumlar ürünlerin değerlendirilmesine yardımcı oluyor. Bu sayede hem ürünleri denemiş hemde memnuniyet derecenizi markaya bildirmiş oluyorsunuz.

Nasıl Ücretsiz Ürün Deneyebilirim?
Ücretsiz ürün denemeye başlamak için öncelikle Denebunu‘ya üye olmalısınız. Denebunu, üyelik işlemlerinizin ardından size ‘Profilim’ kısmında hangi ürünlerin size uygun olduğunu saptayabilmek adına çeşitli sorular soruyor ve verdiğiniz cevaplar doğrultusunda hazırlanan kutularda profilinize uygun olan ürünleri adresinize kargoluyor. Burada önemli olan profilinizi %100 doldurmanız ve sorulan sorulara kendiniz için en uygun cevapları işaretlemeniz. Böylece, cildinize, saçınıza ve daha bir çok kategoride size uygun olan ürünleri o ay hazırlanan kutularda olduğu sürece denemeniz için size gönderiyor. Kutulardan faydalanabilmek için profilinizi doldurmanız yeterli. Profilinizi doldurduktan sonra o ayın kutusu hazır olduğunda, denebunu.com‘u ziyaret ederek profilinize uygun ürünler olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Uygun ürünler varsa ücretsiz olarak sipariş edebilir, yoksa bir daha ki kutuyu bekleyebilirsiniz. Kutular stoklarla sınırlı olduğu için siparişe açıldığı an haberinizin olması büyük önem taşıyor. Mail adresinize düşen maili gözden kaçırma olasılığınızı  göz önünde bulundurursak Denebunu’nun instagram profilini takip etmeniz, stoklar tükenmeden kutulara erişebilmenizi sağlar.

4 Denebunu kutusunu geride bırakan biri olarak şunu söyleyebilirim ki ;
Tamamen ücretsiz olarak verilen bu hizmet kutuları sabırsızlıkla beklemenizi ve deneyimlerinizi samimi bir biçimde aktarabilmenizi sağlıyor. Gelen ürünleri denemek, en az kutuyu beklemek kadar heyecan verici. Ve tamamen ücretsiz olarak kapınıza kadar gelen ürünlerle birlikte, yeni keşifler yapma, belki piyasaya yeni sürülen ürünleri satın almadan önce kullanma fırsatı yakalıyorsunuz.

Bol bol ürün denemeniz dileğiyle!

Yorum Yazın

Navigate
Verified by MonsterInsights